Tworzenie Stron Internetowych

Kamerzysta Na Wesele Zakopane Podhale Film WeselnyWitam przyszłe Pary Młode, które najpiękniejszy dzień w życiu chcą uwiecznić na niezapomnianym filmie z wesela.
 

 

 

Charakterystyka nowoczesnego filmu weselnego:
 
Film jest dynamiczny, składa się z kilku wyselekcjonowanych części i do nich dobrane są odpowiednie utwory. 
 
Długość filmu to minimum 20 min. do maksymalnie 30 min.
 
Od czego zależy długość filmu?
 
Materiał, który został nagrany jest starannie wyselekcjonowany do montażu i dopiero po zmontowaniu otrzymujemy dokładny czas. Należy pamiętać, że wiele rzeczy na weselu układa się w bardzo spontaniczne momenty i to one zazwyczaj są tymi najpiękniejszymi do utrwalenia na lata.
 
Dlaczego film nie jest dłuższy?
 
Nie wykonuje długich filmów weselnych, ponieważ źle się je ogląda i pary młode rzadko do nich wracają. Obecnie zgłaszają się do mnie małżeństwa, które mają zarejestrowane wesele przez inne firmy np. dwu godzinny film i ja zmieniam jego formę na znacznie krótszy, dopiero wtedy oglądają go z prawdziwą przyjemnością. Zależy mi na tym, aby Państwa film był małym dziełem sztuki, a nie długim filmem bez charakteru,  który trzeba przewijać, aby nie usnąć przy projekcji.
 
Koszt wykonania filmu to 100 zł. za minutę,  czyli cena od 2000 zł. do 3000 zł. w zależności od długości filmu.
 
Gwarantuję wykonanie filmu w maksymalnie miesiąc po nakręceniu materiału na weselu i otrzymaniu utworów jeśli będą Państwo chcieli wybrać własne utwory.
 
Gotowy film jest wysyłany na serwer do pobrania (dokładnie tak jak ten fragment wesela do wglądu):

Fragment wesela (plik źródłowy 1080p (Full hd) 50 klatek na sekundę) w linku: weselezakopane
(po pobraniu proszę rozpakować plik programem winzip, każdy windows domyślnie ma zainstalowany program do rozpakowania).
 
W razie pytań / rezerwacji terminu, zapraszam Państwa do kontaktu: Jakub Zięba 512 441 750 , kontakt@fotografiaigrafika.pl

 

Czy starszy film weselny lub źle zmontowany można przerobić na przyjemniejszy w odbiorze?

 

Oczywiście, przemontowanie filmu nagranego przez inne firmy to około 1500 zł. (dokładna cena podana jest po wstępnym zapoznaniu się z materiałem). Taki odmłodzony film to doskonały prezent na rocznicę ślubu, można będzie spojrzeć na najpiękniejszy dzień w życiu z piękniejszej perspektywy :).

 

Tagi: 

  • filmowanie wesela Zakopane
  • kamerzysta na wesele Zakopane
  • film weselny Zakopane
  • Podhale filmowanie wesela
  • Podhale kamerzysta na wesele
  • Podhale film weselny